درباره ما

نوش دارو وب سایت رسمی داروخانه دکتر رئیسی است. این پایگاه اطلاع رسانی به صاحب امتیازی خانم دکتر فائزه رئیسی تحت نظارت ایشان به منظور اطلاع رسانی و آشنایی هرچه بهتر مصرف کنندگان با محصولات داروخانه راه اندازی گردیده است.
بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یک بار در ماه به داروخانه مراجعه می کند که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می شود.
وب سایتی که مشاهده می کنید در جهت تسهیل خرید از داروخانه دکتر رئیسی با شرایط ساده تر و سرعتی بیشتر طراحی و اجرا شده است.
آنچه نیاز جامعه کنونی می باشد و با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، نیاز به آن بیشتر احساس می شود، استفاده از امکانات جدید برای بهبود شرایط خرید و دسترسی به کالاهای مورد نیاز است.
وب سایت نوش دارو با مجوز رسمی در زمینه محصولات داروخانه ای، خدمات مشاوره آنلاین و خرید اینترنتی و آنلاین با ضمانت اصل بودن محصول و کالا فراهم کرده است.
یکی از مهمترین اهداف این وب سایت، خریدی راحت و مطمئن در زمینه مکمل غذایی، مکمل ورزشی، مکمل دارویی، آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی بوده است که امکان سفارش گذاری در وب سایت به صورت ۲۴ ساعته برای مشتریان امکان پذیر است.
با سپاس فراوان از شما همراه گرامی استدعا داریم تا با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود مسیر را برای نوش دارو روشن تر و خوش آتیه تر نمائید.